Enpara İle Para Trasnferi EFT Nasıl Yapılır?

Enpara İle Para Trasnferi EFT Nasıl Yapılır?

Enpara QNB Finansbank tarafından 2012 Yılının Ekim ayında kurulan tamamen dijital bir hizmet sağlayan Türkiye’nin ilk şubesi olmadan dijital bankasıdır. Enpara ile tüm işlemleri şubeye girmeden, dijital bir şekilde halledebilirsiniz. Şuanda “mutlu” yüzbinlerce müşterisi bulunan Enpara gelecek teknolojisi bizleri gerçekten mutlu etmektedir. Şuana kadar ki bu yüzbinlerce müşterilerin hepsi neden Enpara’yı seçti? EnPara’nın avantajları Neler? gelin isterseniz bu sorulara bir cevap verelim. Enpara nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? adlı yazımızı okumayı unutmayın.

  • Öncelikle Enpara Havale veya EFT gibi transfer işlemlerinde ek ücret almamaktadır.
  • Eğer birikimlerinizi değerlendirmek istiyor iseniz Enpara size yüksek mevduat faizi sunmaktadır.
  • Nakit paraya ihtiyacı olanlara makbül kredi faiz oranları sunuyor.
  • Diğer bankalara göre uzun süreli ve mutlu müşteri çeken kampanyalar sunulmaktadır.

Yani Enpara’nın tek sırrı şubesiz olmasıdır. İddialarına göre şuana kadar hiçbir müşterilerini FinansBank şubesine çağırmamışlar. Enpara ile ilgili herşeyiniz dijital yollar ile halledilmektedir.

enpara havale nasıl yapılır

Enpara.com Para Transferi Nasıl Yapılır?

Enpara sisteminde herşeyin dijital olduğunu açıklamıştık ve dijital yollarla halledildiğinide. Peki Enpara ile vadesiz hesaptaki para başka hesaba nasıl transfer edilir? gelin isterseniz size nasıl para transferi yapılır ondan bahsedelim.

  1. Öncelikle Enpara internet şubesinde yer alan Transfer / Ödeme üzerine giriş yapın.
  2. Eğer Enpara üzerinde bulunan başka bir hesaba transfer yapmak istiyorsanız “En hesaplarım arasında“, eğer QNB Finansbank yada başka bankalardaki hesaplara transfer yapmak istiyorsanız “Başka Hesaplara” adımını seçip transfer etme ekranına ulaşabilirsiniz.

qnb finansbanka havale nasıl yapılır

Enpara ATM’lerden Para Transferi Yapılabiliniyor mu?

Enpara.com da herşey dijital yoldan halledildiğini söylemiştik. Enpara’da ATM’ler üzerinden para transferi yapılır mı? sorusu aklımıza geliyor.  Şunu belirtmeliyizki Enpara.com’da hiçbir ATM üzerinden para transferi yapılmamaktadır. Ancak para transferi için istediğiniz zaman internet şubesini kullanabilirsiniz. Enpara üzerinden yapılan her transfer işlemi için para alınmıyor, peki daha sonra alınacak mı? Enpara sözleşmesine göre 6. maddede kesinlikle ücretsiz olduğu ve her zaman ücretsiz olacağı yazmaktadır. İçiniz rahat etsin. Bu bilgileri Enpara.com’un bilgilendirme bölümünden aldık. Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız ziyaret edebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir